Masaże dla kobiet Masaże dla kobiet

Studia podyplomowe GWSH

Masaże ajurwedyjskie - starożytna sztuka w nowoczesnym świecie to nowa propozycja studiów podyplomowych w obszarze terapii holistycznych na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach o której więcej przeczytasz TUTAJ na kierunku którym mam zaszczyt i przyjemność poprowadzić naukę masażu dwóch kursów:

 

Masaże Ajurwedyjskie GWSH

KALARI

relaksacyjny masaż całego ciała, który przywraca harmonijny przepływ energii w ciele, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres, usuwa zmęczenie, poprawia krążenie krwi i limfy, polepsza stan skóry, przywraca jej gładkość i elastyczność, reguluje układ trawienny, wzmacnia mięśnie i naczynia krwionośne, usuwa sztywność stawów i zmniejsza ryzyko kontuzji, wzmacnia kości dzięki temu, że poprawia wydolność ciała  i krążenia, wzmacnia wszystkie tkanki i układy ciała, w tym immunologiczny. 
Masaż wykonywany jest na ciepłym oleju sezamowym.

SHIROABHYANGA

obejmuje swym działaniem głowę, kark, szyję, barki, dekolt i twarz likwidując napięcia tam zgromadzone. Masaż ten ma działanie terapeutyczne, przynosi ukojenie, relaks, odprężenie na poziomie psychicznym i fizycznym. Poprawia krążenie krwi w mózgu. Ciepły olej sezamowy rozprowadzony na głowie wnika głęboko w skórę głowy przez cebulki włosów. Odżywia, nawilża i wzmacnia je oraz skórę głowy zapobiegając wypadaniu włosów i przedwczesnemu siwieniu.